Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”

Dane kontaktowe: al. K. Marcinkowskiego 1
61-745 Poznań
Tel.: 61 85 24 270, 510 172 224 WWW: www.plastonutki.pl/ Ocena przedszkola: 10 / 10 (9 oddanych głosów)
Wyświetleń: 2018

10 komentarzy do “Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”

Marta Rogowicz pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Polecam Przedszkole Artystyczne Plastonutki, ponieważ to tam moja córka bardzo dobrze się rozwinęła. Zajęcia artystyczne skutecznie wpłynęły na jej charakter, zachowanie, nastawienie i ogólne podejście do swoich rówieśników jak i osób starszych. Przedszkole jest ciepłe, domowa atmosfera przekonuje no i bardzo fajnie, że przy każdym ważnym ustawowym wydarzeniu są imprezy w przedszkolu, czy to na dzień Babci i Dziadka, czy to z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkole jest otwarte na różne propozycje i sugestie ze strony rodziców. Pozytywnie zaskakuje mnie również domowa, przyrządzona na miejscu kuchnia. Cieszę się że nie zamawiają żadnego cateringu, zrobionego jedzenia, tylko serwują dzieciom zdrowe, smaczne posiłki. Córka jest zadowolona z pobytu w tym miejscu, w szczególności dlatego, że ciągle są jakieś wyjścia kulturalne, ciągle coś się dzieję, a więc w przedszkolu jest wesoło, nie jest nudno, i każdy spędza ten wolny czas pożytecznie na wspólnej zabawie i nauce. Polecam!
    Anna Holak pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Przystępne czesne i znakomite zajęcia zarówno podstawowe jak i dodatkowe to atuty tego przedszkola. Wiem też, że mój synek ma tu bardzo dobrą opiekę. Kadra posiada odpowiednie kwalifikacje. Dodatkowo konsultacje z logopedą i psychologiem to kolejna ważna zaleta przedszkola.
    Magdalena Zygiel pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Ta placówka pozwala rozwijać się mojemu dziecku także pod względem artystycznym. Oprócz standardowych zajęć mój synek może brać udział w warsztatach teatralnych oraz plastycznych i uczyć się tańca ludowego. Przedszkole organizuje także koncerty w placówce oraz wyjścia do teatru i galerii. To znakomicie rozwija wyobraźnię mojego dziecka.
    Anna M. pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Ta placówka proponuje niepowtarzalny klimat i bardzo ciepłą atmosferę. Dodatkowo codzienne zajęcia są tu naprawdę bardzo ciekawe. Język angielski jest naprawdę ogromnym atutem tego miejsca. Moja córeczka doskonale odnalazła się w tym miejscu i teraz bardzo chętnie chodzi do przedszkola.
    Monika pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Zauważyłam, że przedszkole planuje bardzo dużo różnorodnych wydarzeń, dba o wszechstronny rozwój dziecka i przyjemne dzieciństwo. Jak na Poznań, to bardzo niedroga placówka. POLECAM
    Sylwia pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Naprawdę rewelacyjne przedszkole. Świetne zajęcia z angielskiego i gry na instrumentach. To placówka najlepsza w mieście. Wszystkie zajęcia dodatkowe są tutaj w ramach czesnego. Polecam!
    Patrycja pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    O tym przedszkolu mogłabym mówić godzinami. Dla mnie cudowne miejsce. Wiem, że moje dziecko czuje się tutaj znakomicie. Do tego zajęcia artystyczne są genialne, podobnie jak znakomita kadra.
    Zofia Graczyk pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Zapisałam dziecko do Plastonutek i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Oprócz postępów rozwojowych zauważyłam, że stała się bardziej otwarta i nabrała pewności siebie. Jak najbardziej polecam.
    lena pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Jak najlepszą ocenę mogę śmiało wystawić tej placówce. Dla mnie jest ona rewelacyjna. Kadra doskonale dba o dzieci i ma do nich indywidualne podejście. Lokalizacja i plac zabaw naprawdę świetne.
    Nadia pisze na temat Przedszkole Artystyczne “Plastonutki”:
    Cenię sobie profesjonalizm opiekunek, które z wielką chęcią uczestniczą w zabawach i z wielkim entuzjazmem witają każde dziecko. Adaptacja w przedszkolu przebiegła pomyślnie. Dziś synuś chodzi z wielką przyjemnością, a przedszkole traktuje jak drugi dom.