Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”

Dane kontaktowe: ul. Gerberowa 30
60-175 Poznań
Tel.: 61 867 77 33, 502 524 772 WWW: www.chatka-puchatka.pl/ Ocena przedszkola: 8 / 10 (9 oddanych głosów)

11 komentarzy do “Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”

Zosia pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Ciocie w tym przedszkolu to przemiłe i przesympatyczne osoby. Moja córeczka od razu je polubiła i teraz chętnie tu przychodzi. Jako mama jestem zachwycona zajęciami z angielskiego, które odbywają się aż trzy razy w tygodniu. Dodatkowo zajęcia na basenie to naprawdę super sprawa.
    Iza pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    W pełni zgadzam się z pozytywnymi komentarzami o tym przedszkolu. Nieliczne grupy to dla mnie największy atut tej placówki. Do tego świetna opieka. Ciocie są bardzo miłe i doskonale organizują dzieciom czas.
    Ewelina pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Dla mnie doskonałe przedszkole. Logopeda i angielski to coś wspaniałego. Dla mnie przedszkole naprawdę bardzo wyróżnia się na tle innych. Co więcej pracujące tu ciocie są naprawdę przyjaźnie nastawione.
    Gosia pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Zaskoczyła mnie oferta zajęć w tym przedszkolu. Ceramika to coś wspaniałego i córka bardzo lubi te zajęcia. Ciocie zasługują na szóstkę z plusem.
    Nadia pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Nadia pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Uważam, że jest to bardzo dobre przedszkole. Pani Dyrektor stara się ulepszać placówkę wraz z pozostałą kadrą - robi wrażenie. Z kadrą współpracuje się dobrze. Moja Rybka jest zadowolona z placówki i chodzi z przyjemnością, co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem!!
    Karolina pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Dobre przedszkole i polecam wszystkim rodzicom. Ja zaufałam mu ze względu na miła i sympatyczną kadrę oraz wspaniałą ofertę zajęć. Ceramika to coś co synek uwielbia.
    Martyna pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    W tym przedszkolu jest wesoło i kolorowo! Moje dziecko przyzwyczaiło się bardzo szybko. Ciocie są bardzo pomocne i bez problemów radzą sobie z grupą maluchów! Fajnym pomysłem są zajęcia z logopedą.
    Natalia pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Cenię sobie tę placówkę. Widzę jak szczęśliwe jest tu moje dziecko. Zajęcia z ceramiki czy też inne plastyczne bądź ruchowe znakomicie wpływają na rozwój mojej pociechy. Do tego proponowane tu zabawy są naprawdę bardzo kreatywne.
    Olka pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Przedszkole jest naprawdę wesołe. Kiedy odbieram moje dziecko często jest ono bardzo pochłonięte zabawą. Do tego w tym przedszkolu może uczyć się języka angielskiego a zajęcia ruchowe są po prostu wspaniałe.
    Iza pisze na temat Domowe Przedszkole “Chatka Puchatka”:
    Przedszkole Chatka Puchatka jest warte polecenia ze względu na wspaniałe zajęcia. Dziecko nie ma chwili na nudę. Zawsze jest coś ciekawego, a to zajęcia z angielskiego, ceramiki czy logopedii. Do tego opieka ekstra