Portal wesoleprzedszkola.pl powstał w celu wyjścia na wprost oczekiwaniom rodziców i ich pociech. W naszym serwisie możecie państwo znaleźć przedszkola nie tylko z Poznania, ale również z całego powiatu.

Jak znaleźć pożądane przez siebie przedszkole? Mogą Państwo wyszukiwać:

  • według miast
  • według dzielnic
  • według wybranych przez państwa preferencji (tj. przedszkola specjalne, artystyczne, językowe itp.)

Każde przedszkole posiada swoją podstronę, wraz z wizytówką, na której znajdą Państwo niezbędne informacje. Mają również Państwo możliwość wystawienia komentarza, a co za tym idzie, czytania komentarzy innych rodziców na temat danej placówki. Dzięki temu będą mogli Państwo poznać opinię innych na temat danego przedszkola.

Przedszkola Premium

Przedszkole premium
(Widok przedszkola premium w liście ogólnej)

Przedszkola oznaczone gwiazdką, posiadają status premium w naszym serwisie. Daje to Państwu możliwość szczegółowego zapoznania się z przedszkolem, obejrzenia zdjęć, czytania artykułów dotyczących istotnych wydarzeń i jego oferty szczegółowej. Za pomocą widniejącego na podstronie formularza kontaktowego, będą Państwo mogli za pośrednictwem naszej strony skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Zachęcamy do korzystania z możliwości naszego portalu. Dzięki temu będą mogli Państwo wybrać odpowiednie przedszkole dla swojej pociechy – bo jak powszechnie wiadomo – wybór odpowiedniego przedszkola ma wpływ na dalszą przyszłość Państwa dziecka.

Spodobal Ci sie ten artykuł? Podziel sie nim ze znajomymi!