750x200-przedszkola

Przedszkole Publiczne “Małe Talenty”

Dane kontaktowe: ul. Grunwaldzka 562
62-064 Plewiska
Tel.: 61 278 53 60 WWW: plewiska.maletalenty.pl Ocena przedszkola: 7 / 10 (13 oddanych głosów)

4 komentarzy do “Przedszkole Publiczne “Małe Talenty”

Viki pisze na temat Przedszkole Publiczne “Małe Talenty”:
    Przedszkole niby ok ale ciągły brak dyrektorki jest bardzo kłopotliwy, to osoba której ciągle nie ma na miejscu nie prowadzi zajęć nie ma kontaktu z dziećmi może czas aby zatrudnić nową
    Viki pisze na temat Przedszkole Publiczne “Małe Talenty”:
    Przedszkole niby ok ale ciągły brak dyrektorki jest bardzo kłopotliwy, to osoba której ciągle nie ma na miejscu nie prowadzi zajęć nie ma kontaktu z dziećmi trochę to dziwne .
    Angela pisze na temat Przedszkole Publiczne “Małe Talenty”:
    To przedszkole to przechowalnia bagażu.Opiekunki grup bardziej zajęte plotkowaniem niż opieką nad dziećmi.Zero komunikacji z rodzicami.
    Mała Mi pisze na temat Przedszkole Publiczne “Małe Talenty”:
    Zgadzam się z opinią że to przedszkole jest tylko przechowalnią,to jak nauczycielki traktują tam rodziców i dzieci woła o pomstę do nieba.Nikt nie jest zainteresowany pomocą dziecku w rozwoju,kontaktem z rodzicem.Panie głównie zajęte plotkowaniem ze sobą,Pani dyrektor przejawia wyjątkową niemoc w działaniu a właścicielka przedszkola traktuje każdego rodzica jak roszczeniowego histeryka i unika kontaktu z rodzicami jak ognia(chyba że chodzi o otwarcie jakieś imprezy gdzie można się napuszyć i pokazać jak przedszkole cudownie funkcjonuje).Dla zdrowia psychicznego dziecka warto dołożyć tą stówę miesięcznie i oddać do prywatnego gdzie Panie mają jakikolwiek nadzór .

Wykończenie okien parapetami

Wykończenie wnętrza oraz wyglądu zewnętrznego każdego domu lub mieszkania to sprawa bardzo trudna. W szczególności kiedy do dyspozycji mamy wiele firm zajmujących się produkcją parapetów na zamówienie. Niemniej jednak dobrze jest zawsze korzystać z usług tych firm, które są sprawdzone i mają dobrą opinię. Parapety Poznań to firma od lat zajmująca się produkcją najwyższej jakości parapetów z granitu, trawertynu oraz konglomeratu.