Przedszkole Niepubliczne “Mumula”

Dane kontaktowe: os. Kalinowe 13b/9
62-090 Rokietnica
Tel.: 61 671-07-07, 508-362-371 WWW: www.mumula.pl/ Ocena przedszkola: 8 / 10 (5 oddanych głosów)

2 komentarzy do “Przedszkole Niepubliczne “Mumula”

mantis pisze na temat Przedszkole Niepubliczne “Mumula”:
    Jeśli z Twoim dzieckiem pojawi się problem, który wymagałby jakiejś dodatkowej pracy ze strony przedszkola, to z pewnością się tego nie dowiesz aż do ostatniego dnia pobytu. Nie wiadomo też po co w przedszkolu psycholog, skoro kompletnie nie spełnia swoich zadań. Zawiodłam się bardzo. Gdyby psycholog i przedszkolanki zareagowały wcześniej, moje dziecko już dawno zaczęłoby właściwą terapię. Żałuję i nie polecam. Wbrew pozorom w publicznym przedszkolu moje dziecko ma lepszą opiekę.
    mantis pisze na temat Przedszkole Niepubliczne “Mumula”: