Przedszkole Fundacji Familijny Poznań „Uśmiechnięte Wiewiórki”

Dane kontaktowe: ul. 28 Czerwca 1956 r 290
61-469 Poznań
Tel.: 513 067 431 WWW: www.familijny.pl/poznan/oswiata_edukacja_opieka/przedszkola_pieciogodzinne/przedszkole_usmiechniete_wiewiorki_/411 Ocena przedszkola: 9 / 2 oddanych głosów

Jeden komentarz do “Przedszkole Fundacji Familijny Poznań „Uśmiechnięte Wiewiórki”

1. Julia Andrzejewska pisze:

Witam serdecznie. Chciałabym się zapytać, czy jak nie teraz, to może w przyszłości są szansę na pracę w Państwa placówce, jako pomoc pedagogiczna bądź pomoc wychowawcy. Jestem studentką II roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: pedagogika, wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe (niestacjonarnie).

Jeśli zainteresowała Państwa moja kandydaturą, bądź potrzebują Państwo kogoś do pomocy, proszę o kontakt mailowy.

Julia Andrzejewska