Przedszkole Anglojęzyczne “Kraina Talentów”

Dane kontaktowe: ul. Poznańska 89
62-052 Komorniki
Tel.: 505 133 982 WWW: nie podano Ocena przedszkola: 4 / 10 (63 oddanych głosów)

2 komentarzy do “Przedszkole Anglojęzyczne “Kraina Talentów”

Viki pisze na temat Przedszkole Anglojęzyczne “Kraina Talentów”:
    Przedszkole niby ok ale ciągły brak dyrektorki jest bardzo kłopotliwy, to osoba której ciągle nie ma na miejscu nie prowadzi zajęć nie ma kontaktu z dziećmi trochę to dziwne .
    matka pisze na temat Przedszkole Anglojęzyczne “Kraina Talentów”:
    Od czasu przejścia na "publiczne" jakość strasznie spadła, grupy są za duże i dzieci mają zbyt mało miejsca, za mało jest jeż opiekunek. W momencie kiedy któraś z pań jest chora robi się masakra - dzieci są przerzucane i rozdzielane po różnych grupach, prowadzenie zajęć w tym momencie odpada i dzieci z nudów robią dziwne rzeczy... Bardzo wysokie są opłaty dodatkowe, których w ogóle zgodnie z prawem nie powinno być. Teoretycznie dzieci nie jedzą słodyczy, ale praktyka jest taka, że podczas urodzin, świąt, imprez są czekoladki, torty i ciastka. Denerwujące jest też to, że płacimy za zajęcia dodatkowe dla każdej grupy oddzielnie a zajęcia są łączone i dwie grupy mają zajęcia razem, czyli np. 35dzieci. Ponieważ logistykę robi się tam na kolanie i w ostatniej chwili rodziców wprowadza się w błąd np. co do tego do której grupy dziecko będzie zapisane, kiedy przedszkole będzie zamknięte itp. To samo dot. regulaminu, gdzie są bardzo niekorzystne zapisy dla rodziców np. dziecko nie chodzi do przedszkola cały miesiąc a i tak za wszystkie zajęcia musi płacić, trzy sześciominutowe spóźnienia w ciągu miesiąca i już trzeba przedłużać umowę na następne miesiące itp. Słowem: dla właścicieli liczy się kasa a nie standardy jakościowe, komfort i zadowolenie dzieci.